0 ks zboží za 0,- 
Multiplexery

Multiplexery


Filtry
Zobrazit

Řadit

Položek  

Kód: S4TEF1014-100 | Sklademakcenáš tip
52 188,-  bez DPH
ks

4-kanálový digitální video vysílač, 1 vlákno, MM, 1310nm

Kód: FVT41M1 | Obvykle do 3 dnůnáš tip

4-kanálový digitální video vysílač, 1 vlákno, SM, 1310nm

Kód: FVT41S1 | Obvykle do 3 dnůnáš tip

8-kanálový digitální video vysílač, 1 vlákno, MM, 1310nm

Kód: FVT81M1 | Obvykle do 3 dnůnáš tip

8-kanálový digitální video vysílač, 1 vlákno, SM, 1310nm

Kód: FVT81S1 | Obvykle do 3 dnůnáš tip

8-kanálový digitální video vysílač, redundandní dvojitý SFP Slot, 10 Bit, High Quality

Kód: FVT8SFP2R | Obvykle do 3 dnů

8-kanálový digitální video demultiplexer, MM 1310 nm

Kód: OCTA 4010 RX | Obvykle do 10 dnů

8-kanálový digitální video demultiplexer, MM 1310 nm, box

Kód: OCTA 4010 RX/SA | Obvykle do 10 dnů

8-kanálový digitální video multiplexer, MM 1310 nm

Kód: OCTA 4010 TX | Obvykle do 10 dnů

8-kanálový digitální video multiplexer, MM 1310 nm, box

Kód: OCTA 4010 TX/SA | Obvykle do 10 dnů


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací