0 ks zboží za 0,- 
Podkategorie
SFP/ SFP+/ XFP/ XENPAK

Transceivery

Transceivery jsou určeny pro přímé připojení datových a telekomunikačních zařízení na optické sítě, bez použití externích media-kovertorů. Do nabídky patří široká škála modulů typu SFP, SFP+, XFP, XENPAK, X2, QSFP+, CFP, pro rychlosti od 100Mb/s po 100Gb/s a pro různé protokoly (Ethernet, SDH, Fiber Channel, Video a další).

Filtry
Formát
 
Zobrazit

Řadit

Položek  

SFP transceiver s digitální diagnostikou, GE, Extended MM 1310nm, 1km pro 50/125um, 2km pro 62,5um

Kód: LM38-C3S-TC-N-DD | Na cestěnáš tip

SFP transceiver pro přenos protokolů Fast Ethernet (100Mb/s) nebo STM-1 (155Mb/s) po 1 multi-modovém vlákně, s aplikovanou technologií WDM, TX 1550nm / RX 1310nm.

Kód: LM48-A3S-TC-N-B5 | Skladem

Gigabit Ethernet SFP transceiver pro přenos po 1 multi-modovém vlákně, s aplikovanou technologií WDM, TX 1550nm / RX 1310nm

Kód: LM48-C3S-TC-N-B5 | Skladem

CLRJ2COAX je převodní modul z RJ45 rozhraní na koaxiální BNC rozhraní. Je možné jej použít pouze spolu s SFP moduly CL-SFP3 a CL-SFP4.

Kód: CLRJ2COAX | Obvykle do 3 dnů

CLRJ2COAXBAC je propojovací kabel s převodními moduly pro konverzi z rozhraní RJ45 na koaxiální BNC rozhraní. Je možné jej použít pouze spolu s SFP moduly CL-SFP3 a CL-SFP4.

Kód: CLRJ2COAXCAB | Skladem

CL-SFP3 je jednokanálový SFP modul určený pro konverzi 100Mbps Ethernetu na koaxiální kabel (BNC) a to na vzdálenost až 609m. Jednotky jsou používány v páru proti sobě. Protikusem této jednotky je CL-SFP4 jako Remote jednotka.

Kód: CL-SFP3 | Skladem

CL-SFP4 je jednokanálový SFP modul určený pro konverzi 100Mbps Ethernetu na koaxiální kabel (BNC) a to na vzdálenost až 609m. Jednotky jsou používány v páru proti sobě. Protikusem této jednotky je CL-SFP3 jako Local jednotka.

Kód: CL-SFP4 | Sklademvýprodej

Cisco kompatibilní X2 transceiver, alternativa za X2-10GB-LR. Transceiver je určený pro přenos datových toků o rychlosti 10Gb/s přes SM vlákna s maximálním dosahem 10km dle standardu 10GBase-LR. Vysílací laser pracuje na vlnové délce 1310nm. Konektor ...

Kód: GX2-31192-LRC | Dostupnost 10 dní

Cisco kompatibilní X2 transceiver, alternativa za X2-10GB-LRM. Transceiver je určený pro přenos datových toků o rychlosti 10Gb/s přes MM vlákna s maximálním dosahem 220m dle standardu 10GBase-LRM. Vysílací laser pracuje na vlnové délce 1310nm. Konekt ...

Kód: GX2-31192-LRMC | Dostupnost 10 dní

Cisco kompatibilní X2 transceiver, alternativa za X2-10GB-ER. Transceiver je určený pro přenos datových toků o rychlosti 10Gb/s přes SM vlákna s maximálním dosahem 40km dle standardu 10GBase-ER. Vysílací laser pracuje na vlnové délce 1550nm. Konektor ...

Kód: GX2-55192-ERC | Dostupnost 10 dní

Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací