0 ks zboží za 0,- 
Podkategorie
SFP/ SFP+/ XFP/ XENPAK

Transceivery

Transceivery jsou určeny pro přímé připojení datových a telekomunikačních zařízení na optické sítě, bez použití externích media-kovertorů. Do nabídky patří široká škála modulů typu SFP, SFP+, XFP, XENPAK, X2, QSFP+, CFP, pro rychlosti od 100Mb/s po 100Gb/s a pro různé protokoly (Ethernet, SDH, Fiber Channel, Video a další).

Filtry
Formát
 
Zobrazit

Řadit

Položek  

SFP transceiver s digitální diagnostikou, GE, Extended MM 1310nm, 1km pro 50/125um, 2km pro 62,5um

Kód: LM38-C3S-TC-N-DD | Sklademnáš tip

10Gb/s 30m Copper SFP+ transciever, RJ45, IEE 802.3

Kód: LX4006CNR | Sklademnovinka

Kód: LX4971CDR-B | Dostupnost 10 dní

Kód: LX4983CDR-J | Dostupnost 10 dní

Kód: LX41xxCDH | Vyprodáno

Kód: LX41xxCDR | Vyprodáno

Kód: LX42xxCDH | Vyprodáno

Kód: LX42xxCDR | Vyprodáno

Kód: LX431xCDR | Vyprodáno

Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací