0 ks zboží za 0,- 
Podkategorie
SFP/ SFP+/ XFP/ XENPAK

Transceivery

Transceivery jsou určeny pro přímé připojení datových a telekomunikačních zařízení na optické sítě, bez použití externích media-kovertorů. Do nabídky patří široká škála modulů typu SFP, SFP+, XFP, XENPAK, X2, QSFP+, CFP, pro rychlosti od 100Mb/s po 100Gb/s a pro různé protokoly (Ethernet, SDH, Fiber Channel, Video a další).

Filtry
Formát
 
Zobrazit

Řadit

Položek  

SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu transportních protokolů, které je možné použít ve všech zařízeních podporujících standard rozhraní (SFF) Small Form Factor Pluggable. SFP transciev ...

Kód: GPB-3524S-L2CD-3 | Dostupnost 10 - 14 dní

SFP-46 je SFP optický modul společnosti ComNet. Podporuje 1Gbps rozhraní pro Multimode kabel se 2 vlákny, konektorem LC a vlnovou délkou 1310nm na vzdálenost 2KM. SFP modul je vyroben pro použití v teplotním rozpětí -40 až +75C.

Kód: SFP-46 | Skladem

Kód: LX3001CDR | Skladem

Kód: LX3002CDR | Skladem

Kód: LX3003CDR | Skladem

Kód: LX3004CDR | Dostupnost 10 dní

Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
výprodej
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací