0 ks zboží za 0,- 
Podkategorie
Konvertory a multiplexery

Konvertory a multiplexery

Konvertory médií (převodníky) poskytují řešení pro konverzi elektrických signálů na optické, resp. umožňují propojení metalických sítí s optickými. Konvertory médií umožňují použití zařízení bez optických rozhraní v optických sítích, zvětšení dosahu stávajících sítí a prodloužení vzdálenosti mezi dvěma zařízeními pomocí optických vláken až na 10 km (MM vlákno) respektive 130 km (SM vlákno). V nabídce jsou také jednotky pro konverzi protokolů a multiplexery datových a telekomunikačních linek.

Filtry
Zobrazit

Řadit

Položek  

Kód: S4TEF1014-100 | Sklademakcenáš tip
52 188,-  bez DPH
ks

ComNet CNMCSFP je plně gigabitový media konvertor. Zařízení podporuje rychlosti 10/100 nebo 1000 Mbps a převádí je na 100 nebo 1000 Mbps optický výstup (lze nastavit pomocí DIP switche). Media konvertor disponuje malými rozměry, je k dispozici i ve v ...

Kód: CNMCSFP/M | Sklademnáš tip

Průmyslový konvertor CNFE2MC firmy ComNet konvertuje metalické rozhraní 10/100BaseT (RJ-45) na optické rozhraní 100BaseX (SFP slot). Jednotka je bez managementu a je v provedení mini stand-alone. Svorkovnice umožňuje napájení z DC zdroje 8-15 V DC. S ...

Kód: CNFE2MC-M | Obvykle do 3 dnůnáš tip

4-kanálový digitální video vysílač, 1 vlákno, MM, 1310nm

Kód: FVT41M1 | Obvykle do 3 dnůnáš tip

4-kanálový digitální video vysílač, 1 vlákno, SM, 1310nm

Kód: FVT41S1 | Obvykle do 3 dnůnáš tip

8-kanálový digitální video vysílač, 1 vlákno, MM, 1310nm

Kód: FVT81M1 | Obvykle do 3 dnůnáš tip

8-kanálový digitální video vysílač, 1 vlákno, SM, 1310nm

Kód: FVT81S1 | Obvykle do 3 dnůnáš tip

PoE injector, 1x 10/100M, 1x 10/100M s PoE dle 802.3af (max. 15,4W), napájení 230V AC

Kód: MIL-L100i | Obvykle 2-3 týdnyakcevýprodej
2 149,-  bez DPH
ks

Stand-alone media konvertor 10/100Base-T RJ45 na 100Base-BX WDM SM 25km TX1310nm / RX1550nm, SC konektor, napájení 230V AC

Kód: MS101 | Vyprodánoakcevýprodej

Stand-alone media konvertor 10/100Base-T RJ45 na 100Base-BX WDM SM 25km TX1550nm / RX1310nm, SC konektor, napájení 230V AC

Kód: MS102 | Sklademakcevýprodej


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací