0 ks zboží za 0,- 
Podkategorie
CPE zákaznické jednotky

CPE zákaznické jednotky

Zákaznické jednotky (CPE, HAG, modemy, routery, brány, gateways) jsou určeny pro domácí a nebo business zákazníky. Slouží pro připojení koncových zařízení (počítače, notebooky, IP telefony, IP set-top boxy atd.) k síti poskytovatele internetu, která může být typu Ethernet (FTTB nebo FTTH) nebo xDSL (VDSL2, ADSL2, SHDSL a G.SHDSL).

Filtry
VoIP
 
WiFi
 
USB
 
CATV
 
Zobrazit

Řadit

Položek  

Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní 100Mb jednovláknový Single-mode (SM) optický port s dosahem 25km (WDM TX 1310nm / RX 1550nm). Napájení switche je pomocí externího napájecího adaptéru (2 ...

Kód: FC650ASS20-SC-T1310 | Sklademnáš tip

Gateway L2 (CPE, HAG), 8x 10/100/1000M RJ45 a 1x FE/GE Combo port RJ45/SFP

Kód: XG6749 | Skladem

Kazeta pro zakončení optického vlákna k jednotkám XG6746 a XG6749

Kód: XG67-Tray | Skladem

Gateway L2 s 4x 10/100/1000M RJ45 a 1x FE/GE Combo port RJ45/SFP, 1x USB

Kód: XG6846 | Skladem

Kazeta pro zakončení optického vlákna k jednotkám XG6846

Kód: XG68-Tray | Skladem

Gateway L3 (CPE, HAG), Multi-WAN (ADSL2+ Annex A a Gigagbit Eth.), 4x 10/100M RJ45 LAN, 1x FXS VoIP RJ11, 1x USB 2.0., WiFi 802.11b/g/n 2x2 MIMO 300Mbps

Kód: DG150 | Sklademvýprodej

L3 optická brána, 1x FE SM WDM optický WAN port, 4x 10/100M RJ45 LAN

Kód: EC3805F | Obvykle 3-6 týdnůvýprodej
3 743,-  bez DPH
ks

Brána MSG1200-GEC firmy Raisecom je určena pro ISP poskytovatele a pro Ethernet sítě typu FTTH a FTTB. Nabízí Gigabit Combo port RJ45/SFP pro uplink, 4x metalické LAN porty (1x GE, 3x FE), WiFi přístupový bod IEEE 802.11 b/g/n, dva FXS porty pro VoIP ...

Kód: MSG1200-GEC | Skladem

Gigabit Ethernet L3 gateway (CPE, HAG) pro podnikové a SMB zákazníky, GE Combo RJ45/SFP WAN, 3G backup/primary, 8x 10/100M RJ45, WiFi 802.11b/g/n, 2x USB

Kód: MSG2200-GEGF-AC | Skladem

Gigabit Ethernet L3 gateway (CPE, HAG) pro podnikové a SMB zákazníky, GE Combo RJ45/SFP WAN, 3G backup/primary, 8x 10/100M RJ45, WiFi 802.11b/g/n, 2x USB, Antivirus, IDS/IPS

Kód: MSG2300-GEGF-AC | Skladem

Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena:
Gateway L3 (CPE, HAG), Multi-WAN (ADSL2+ Annex B a Gigagbit Eth.), 4x 10/100M RJ45 LAN, 1x FXS VoIP RJ11, WiFi 802.11b/g/n 2x2 MIMO 300Mbps
Vaše cena:
Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní...
náš tip

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací