0 ks zboží za 0,- 
Fiber Ethernet (FTTH)

Zákaznické jednotky pro optické Ethernet (FTTH) sítě

Zákaznické jednotky (CPE, HAG, IAD, modemy, routery, brány, gateways) pro optické Ethernet sítě typu Fiber To The Home (FTTH) mají optický WAN port v provedení SFP slotu nebo fixního optického portu. Kromě LAN portů pro připojení PC mohou nabídnout také vestavěnou VoIP bránu, Wi-Fi přístupový bod, CATV přijímač či USB porty pro storage, print server nebo 3G backup. Jsou k dispozici ve verzi switch (L2) nebo router (L3).

Filtry
Funkce
 
VoIP
 
WiFi
 
USB
 
CATV
 
Zobrazit

Řadit

Položek  

Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní 100Mb jednovláknový Single-mode (SM) optický port s dosahem 25km (WDM TX 1310nm / RX 1550nm). Napájení switche je pomocí externího napájecího adaptéru (2 ...

Kód: FC650ASS20-SC-T1310 | Sklademnáš tip

Brána MSG1200-GEC firmy Raisecom je určena pro ISP poskytovatele a pro Ethernet sítě typu FTTH a FTTB. Nabízí Gigabit Combo port RJ45/SFP pro uplink, 4x metalické LAN porty (1x GE, 3x FE), WiFi přístupový bod IEEE 802.11 b/g/n, dva FXS porty pro VoIP ...

Kód: MSG1200-GEC | Sklademnovinka

Gigabit Ethernet L3 gateway (CPE, HAG) pro podnikové a SMB zákazníky, GE Combo RJ45/SFP WAN, 3G backup/primary, 8x 10/100M RJ45, WiFi 802.11b/g/n, 2x USB

Kód: MSG2200-GEGF-AC | Skladem

Gigabit Ethernet L3 gateway (CPE, HAG) pro podnikové a SMB zákazníky, GE Combo RJ45/SFP WAN, 3G backup/primary, 8x 10/100M RJ45, WiFi 802.11b/g/n, 2x USB, Antivirus, IDS/IPS

Kód: MSG2300-GEGF-AC | Skladem

Přijímač CATV pro brány řady XG firmy Inteno

Kód: CATV102 | Obvykle do 2 týdnů

Přijímač CATV pro bránu FG500 firmy Inteno

Kód: CATV202 | Obvykle do 2 týdnů

Přijímač CATV pro bránu FG500 firmy Inteno, se dvěma RF filtry

Kód: CATV223 | Obvykle do 2 týdnů

Gateway L3 (CPE, HAG), FE/GE Combo WAN (RJ45/SFP), 4x 10/100/1000M RJ45 LAN, 2x FXS VoIP RJ11, 2x USB, WiFi 802.11b/g/n 300Mbps

Kód: EG500-r1 | Skladem

Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní 100Mb Single-mode (SM) optický port s dosahem 25km (RX/TX 1310nm). Napájení switche je pomocí externího napájecího adaptéru (230AC/5V DC), který je součá ...

Kód: FC650AS20-SC | Obvykle 3 týdny


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací