0 ks zboží za 0,- 
Registrace nového uživatele
Fakturační údaje se Vám po správném vyplnění IČ načtou automaticky z registru firem. Údaje označené (*) jsou povinné.
Fakturační údaje
 
 
Mám zájem o produkty (vyberte alespoň jednu skupinu):

Kontaktní údaje
Naše E-news jsou rozesílány s četností cca 1x za měsíc a obsahují novinky jak z produktového portfolia našich dodavatelů, tak i pozvánky na obchodní a technická školení, informace o prodejních akcích, slevách, zajímavých referencích apod. Z databáze odběratelů našich e-news 4x ročně losujeme 3 výherce zajímavých odměn, o kterých Vás budeme informovat.
 
Dodací adresa (pokud chcete dodat zboží na jinou než fakturační adresu)

Pokud si přejete zasílat zboží na jinou adresuOCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí, podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb. Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 (GDPR). Více informací o zpracování osobních údajů společností PROFIcomms s.r.o. IČ: 47911263, se sídlem Olomoucká 1273/91, 627 00 Brno, naleznete na tomto odkazu.

Provozovatel těchto stránek (který je zároveň provozovatelem elektronického obchodu) je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky.
Opište text z obrázku.
ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK