0 ks zboží za 0,- 
Podkategorie
Síťové prvky

Síťové prvky

Síťová infrastruktura je základním prvkem funkčního IT prostředí. Bez této komunikační infrastruktury není možné fungování počítačových, informačních, telefonních, kamerových a dalších systémů v žádné společnosti. Naše společnost nabízí pro budování LAN, MAN a WAN sítí prvky od předních světových výrobců.


Filtry
Zobrazit

Řadit

Položek  

Kód: S4TEF1014-100 | Sklademakcenáš tip
52 188,-  bez DPH
ks

Optický L3 switch, 20x FE/GE SFP, 4x GE Combo RJ45/SFP, 2x 16GbE pro HW stacking, volitelně modul s 2x 10GbE, volitelně Advanced licence (BGP, VRF, GRE), modulární napájení 230V AC

Kód: FCX624S-F | Sklademnáš tip

L2 switch s managementem, 28 portů, 24x 10/100/1000M RJ45, 2x SFP pro Uplink/Stacking, 2x SFP pro uplink, napájení 230V AC, bez větráků

Kód: ICX6430-24 | Obvykle do 3 týdnůnáš tip

SFP transceiver s digitální diagnostikou, GE, Extended MM 1310nm, 1km pro 50/125um, 2km pro 62,5um

Kód: LM38-C3S-TC-N-DD | Sklademnáš tip

Průmyslový switch CNFE5SMSPOE firmy ComNet (USA) je osazen 5x 10/100TX (RJ-45) metalickými porty. Jednotka je bez managementu, bez nutnosti nastavení a je v provedení stand-alone. Lze ji instalovat na zeď, na DIN lištu pomocí adaptéru DINBKT1 nebo ji ...

Kód: CNFE5SMSPOE | Obvykle do 5 dnůnáš tip

ComNet CNMCSFP je plně gigabitový media konvertor. Zařízení podporuje rychlosti 10/100 nebo 1000 Mbps a převádí je na 100 nebo 1000 Mbps optický výstup (lze nastavit pomocí DIP switche). Media konvertor disponuje malými rozměry, je k dispozici i ve v ...

Kód: CNMCSFP/M | Obvykle do 5 dnůnáš tip

Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní 100Mb jednovláknový Single-mode (SM) optický port s dosahem 25km (WDM TX 1310nm / RX 1550nm). Napájení switche je pomocí externího napájecího adaptéru (2 ...

Kód: FC650ASS20-SC-T1310 | Sklademnáš tip

8-kanálový digitální video vysílač, 1 vlákno, MM, 1310nm

Kód: FVT81M1 | Obvykle do 5 dnůnáš tip

8-kanálový digitální video vysílač, 1 vlákno, SM, 1310nm

Kód: FVT81S1 | Obvykle do 5 dnůnáš tip

Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena:
L2 managed switch, 28 portů, 24x 10/100M RJ45, 4x FE/GE Combo (RJ45/SFP), bez větráků, IPv6 management, napájení 230V AC
Vaše cena:
Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní...
náš tip
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
Zákaznická GEPON ONU jednotka, L2, 4x 10/100M RJ45 LAN
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací