0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GP-3124-L2CD-C: Cisco kompatibilní SFP transceiver, 1,25Gbps, SM 1310nm, 20km, LC konektory, digitální diagnostika

Cisco compatible SFP transceiver with DDMI, 1.25G, 1310nm, SM, 20km, Dual LC connectors, Temp. 0~70°C, alternative to SFP-GE-L

Gigalight GP-3124-L2CD-C: Cisco kompatibilní SFP transceiver, 1,25Gbps, SM 1310nm, 20km, LC konektory, digitální diagnostika
GP-3124-L2CD-CKód:

Gigalight

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
SklademDostupnost:

SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu transportních protokolů, které je možné použít ve všech zařízeních podporujících standard rozhraní (SFF) Small Form Factor Pluggable. SFP transcievery podporují Multi-Source Agreeement (MSA) a SFF-8472.

* Dosah optického portu je orientační hodnota pro běžný útlum optické trasy.

Parametry
1310 nmVlnová délka
1 GbpsRychlost
Single-mode dual fiberOptické vlákno
LCOptický konektor
20 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
SFPFormát
CiscoKompatibilita
AnoDigitální diagnostika DMI
1Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager


Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena :
Gateway L3 (CPE, HAG), Multi-WAN (ADSL2+ Annex B a Gigagbit Eth.), 4x 10/100M RJ45 LAN, 1x FXS VoIP RJ11, WiFi 802.11b/g/n 2x2 MIMO 300Mbps
Vaše cena :
Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní...
Vaše cena :
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena :
Fast Ethernet media konvertor 10/100M RJ45 na 100Base-BX SM WDM 20km, jednovláknový, SC konektor, Tx: 1550nm/ Rx: 1310nm, externí zdroj
Vaše cena :
Optický L3 switch, 20x FE/GE SFP, 4x GE Combo RJ45/SFP, 2x 16GbE pro HW stacking, volitelně modul s 2x 10GbE, volitelně Advanced licence (BGP, VRF, GRE), modulární napájení 230V AC

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací