0 ks zboží za 0,- 
Podkategorie
Switche, routery

Switche, routery


Filtry
Zobrazit

Řadit

Položek  

Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní 100Mb jednovláknový Single-mode (SM) optický port s dosahem 25km (WDM TX 1310nm / RX 1550nm). Napájení switche je pomocí externího napájecího adaptéru (2 ...

Kód: FC650ASS20-SC-T1310 | Sklademnáš tip

Průmyslový switch CNFE5SMSPOE firmy ComNet (USA) je osazen 5x 10/100TX (RJ-45) metalickými porty. Jednotka je bez managementu, bez nutnosti nastavení a je v provedení stand-alone. Lze ji instalovat na zeď, na DIN lištu pomocí adaptéru DINBKT1 nebo ji ...

Kód: CNFE5SMSPOE | Obvykle do 7 dnůnáš tip

Průmyslový switch CNFE4FX2TX2US firmy ComNet (USA) je osazen 2x 10/100TX (RJ-45) metalickými porty a 2x FE SFP sloty. Jednotka je bez managementu a je v provedení stand-alone. Lze ji instalovat na zeď, na DIN lištu pomocí adaptéru BKT_DIN nebo ji lze ...

Kód: CNFE4FX2TX2US | Obvykle do 7 dnůnáš tip

Optický L3 switch, 20x FE/GE SFP, 4x GE Combo RJ45/SFP, 2x 16GbE pro HW stacking, volitelně modul s 2x 10GbE, volitelně Advanced licence (BGP, VRF, GRE), modulární napájení 230V AC

Kód: FCX624S-F | Obvykle 2-3 týdnynáš tip

L2 Access managed (web, SNMP, Telnet) 28 portů, 24x 10/100/1000M RJ45, 4x 100/1000 SFP slot, bez větráků, IPv6

Kód: ECS4100-28T | Na cestěnáš tip

L2 Access managed (web, SNMP, Telnet) 52 portů, 48x 10/100/1000M RJ45, 4x 100/1000 SFP slot, bez větráků, IPv6

Kód: ECS4100-52T | Sklademnáš tip

Gigabit Etherne fibre L2 switch managed, 6x FE/GE SFP a 2x FE/GE Combo RJ45/SFP

Kód: MIL-SM8DPA | Obvykle 2-3 týdnyakcevýprodej

Edge-Core ES3528M je výkonný 28-portový Fast Ethernet L2/4 switch osazený 24x 10/100Base-T (RJ-45) porty pro připojení uživatelských zařízení (PC, tiskárna, IP telefon, Wi-Fi příst ...

Kód: ES3528M-ref | Sklademakcevýprodej

CNGE11FX3TX8MS je zodolněný management switch americké firmy ComNet vhodný pro průmyslové aplikace, automatizaci nebo kamerové systémy, kde je vyžadovaný rozšířený rozsah provozních teplot od -40°C do +75°C. Switch je vybaven třemi 100/1000Base-FX ...

Kód: CNGE11FX3TX8MS | Obvykle do 7 dnůnovinka

Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena :
Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní...
Vaše cena :
Optický L3 switch, 20x FE/GE SFP, 4x GE Combo RJ45/SFP, 2x 16GbE pro HW stacking, volitelně modul s 2x 10GbE, volitelně Advanced licence (BGP, VRF, GRE), modulární napájení 230V AC

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací