0 ks zboží za 0,- 

HiOSO FC650ASS20-SC-T1310: Fast Ethernet switch bez managementu, 1x 100Base-FX SM WDM TX 1310nm/RX 1550nm 25km, 4x 10/100M RJ45

Unmanaged 5-port Fast Ethernet switch, 1x 100Base-BX single-fiber WDM single-mode fixed port (25km, TX 1310nm / RX 1550nm, SC), 4x 10/100Base-TX RJ45 ports, external power DC +5V

HiOSO FC650ASS20-SC-T1310: Fast Ethernet switch bez managementu, 1x 100Base-FX SM WDM TX 1310nm/RX 1550nm 25km, 4x 10/100M RJ45
náš tip
FC650ASS20-SC-T1310Kód:

HiOSO

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
SklademDostupnost:

Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní 100Mb jednovláknový Single-mode (SM) optický port s dosahem 25km (WDM TX 1310nm / RX 1550nm). Napájení switche je pomocí externího napájecího adaptéru (230AC/5V DC), který je součástí dodávky. Switch je vhodným řešením pro optické sítě typu FTTH jako základní koncové zařízení.
Parametry
L2Funkce
Bez managementuManagement
5Počet portů
Optický FE SM WDM TX1310nmWAN / Uplink port
4x 10/100M RJ-45LAN porty
10/100M RJ-45Hlavní porty
Fast EthernetUplink porty
230V AC, 5V DCNapájení
Stand-aloneMontáž
Bez VoIPVoIP
Bez CATVCATV
-10°C až +55°CProvozní teploty
Bez PoEPoE/port
Bez USBUSB
Bez WiFiWiFi

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací