0 ks zboží za 0,- 
L2 switche bez managementu

L2 switche bez managementu

L2 switche bez managementu jsou určeny především pro kancelářské aplikace, pro základní propojení počítačů a dalších klientských zařízení. Jedná se o zařízení typu "Plug and Play", bez jakéhokoliv dalšího nastavování.


Filtry
Zobrazit

Řadit

Položek  

Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní 100Mb jednovláknový Single-mode (SM) optický port s dosahem 25km (WDM TX 1310nm / RX 1550nm). Napájení switche je pomocí externího napájecího adaptéru (2 ...

Kód: FC650ASS20-SC-T1310 | Sklademnáš tip

Nová řada Gigabit Unmanaged Switchů Edge-Core – ECS1020 Switche ECS1020 jsou určeny pro koncová zařízení a kamerové systémy, poskytují Gigabit Ethernet za velice příznivou cenu. ...

Kód: ECS1020-10P | Sklademnovinka

Nová řada Gigabit Unmanaged Switchů Edge-Core – ECS1020 Switche ECS1020 jsou určeny pro koncová zařízení a kamerové systémy, poskytují Gigabit Ethernet za velice příznivou cenu. ...

Kód: ECS1020-16P | Sklademnovinka

Nová řada Gigabit Unmanaged Switchů Edge-Core – ECS1020 Switche ECS1020 jsou určeny pro koncová zařízení a kamerové systémy, poskytují Gigabit Ethernet za velice příznivou cenu. ...

Kód: ECS1020-16T | Sklademnovinka

Nová řada Gigabit Unmanaged Switchů Edge-Core – ECS1020 Switche ECS1020 jsou určeny pro koncová zařízení a kamerové systémy, poskytují Gigabit Ethernet za velice příznivou cenu. ...

Kód: ECS1020-24T | Sklademnovinka

Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní 100Mb Mutli-mode (MM) optický port s dosahem 2km (RX/TX 1300nm). Napájení switche je pomocí externího napájecího adaptéru (230AC/5V DC), který je součást ...

Kód: FC650AM-SC | Skladem

Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní 100Mb Single-mode (SM) optický port s dosahem 25km (RX/TX 1310nm). Napájení switche je pomocí externího napájecího adaptéru (230AC/5V DC), který je součá ...

Kód: FC650AS20-SC | Obvykle 3 týdny


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací