Společnost PROFIcomms je distributor aktivních prvků, specializující se na oblasti podnikových, metropolitních, telekomunikačních sítí a kamerových systémů. Součástí služeb poskytovaných našim partnerům je nadstandardní  technická, aplikační a obchodní podpora při návrhu a realizaci projektů.

 

Společnost PROFIcomms vznikla v roce 1993 jako firma soustředěná na dodávky jednotek a systémů pro rozvíjející se oblast optických vláknových komunikačních soustav na českém a slovenském trhu a v tomto segmentu firma působí dodnes. Devizou firmy je především její personální báze, opírající se o erudované inženýry s dlouhodobými technickými a výzkumnými zkušenostmi v optických komunikacích.

Od roku 2012 sídlí PROFIcomms ve vlastních, nově vybudovaných prostorách, na ulici Olomoucká 91 v Brně.

Klíčem úspěchu dynamicky se rozvíjející společnosti je zákaznicky orientovaný přístup, nadstandardní podpora projektů a dlouhodobá spolupráce s výrobci, která zajišťuje zákazníkům přístup k nejmodernějším technologiím, vysokou spolehlivost dodaných systémů a cenovou efektivitu řešení. Ale nejdůležitějším faktorem je především dlouhodobý partnerský vztah se zákazníky.

Produkty společnosti PROFIcomms jsou dodávány do oblasti podnikových, metropolitních sítí a kamerových systémů prostřednictvím distribučních kanálů, které tvoří systémoví integrátoři, instalační firmy a reselleři. Významná část nabízených produktů je přímo určena pro poskytovatele internetových služeb a telekomunikační operátory.

Společnost PROFIcomms s.r.o. je od roku 2002 držitelem certifikátu kvality podle ISO norem ČSN EN ISO 9001.