0 ks zboží za 0,- 
Kontakty

Kontakty


Filtry
Zobrazit

Řadit

Položek  

Přijímač pro jednosměrný přenos 8 kontaktních stavů, 1 MM vlákno

Kód: CCM 1010 RX | Obvykle do 10 dnů

Přijímač pro jednosměrný přenos 8 kontaktních stavů, 1 MM vlákno, box

Kód: CCM 1010 RX/SA | Obvykle do 10 dnů

Vysílač pro jednosměrný přenos 8 kontaktních stavů, 1 MM vlákno

Kód: CCM 1010 TX | Obvykle do 10 dnů

Vysílač pro jednosměrný přenos 8 kontaktních stavů, 1 MM vlákno, box

Kód: CCM 1010 TX/SA | Obvykle do 10 dnů

Průmyslový konvertor CNFE2MC2C od společnosti ComNet konvertuje metalické rozhraní 10/100BaseT (RJ-45) na optické rozhraní 100BaseX (SFP slot). Jednotka je dále vybavena možností připojení 2 kontaktů a je bez managementu,v provedení stand-alone. Lze ...

Kód: CNFE2MC2C | Obvykle do 3 dnů

Průmyslový konvertor CNFE2MC2C/M od společnosti ComNet konvertuje metalické rozhraní 10/100BaseT (RJ-45) na optické rozhraní 100BaseX (SFP slot). Jednotka je dále vybavena možností připojení 2 kontaktů a je bez managementu,v provedení stand-alone. Lz ...

Kód: CNFE2MC2C/M | Skladem

CNFE8RCOE je přijímací jednotka (Receiver) pro 8 kanálů pro kontakty přes Ethernet a současně Fast Ethernet media konvertor 10/00BaseT/Tx na optiku pomocí SFP slotu. Do něj je možné připojit libovolný optický SFP modul. Zařízení je vyrobeno jako zodo ...

Kód: CNFE8RCOE | Obvykle do 3 dnů

CNFE8TCOE je vysílací jednotka (Transmitter) pro 8 kanálů pro kontakty přes Ethernet a současně Fast Ethernet media konvertor 10/00BaseT/Tx na optiku pomocí SFP slotu. Do něj je možné připojit libovolný optický SFP modul. Zařízení je vyrobeno jako zo ...

Kód: CNFE8TCOE | Obvykle do 3 dnů

Obosměrný přenos kontaktního stavu, 1 vlákno MM, 1310/1550nm, A-strana, Mini

Kód: FDC10M1A | Obvykle do 3 dnů

Obosměrný přenos kontaktního stavu, 1 vlákno MM, 1310/1550nm, B-strana, Mini

Kód: FDC10M1B | Obvykle do 3 dnů


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací