0 ks zboží za 0,- 
Kontakty

Kontakty


Filtry
Zobrazit

Řadit

Položek  

Přijímač pro jednosměrný přenos 8 kontaktních stavů, 1 MM vlákno

Kód: CCM 1010 RX | Na dotaz

Přijímač pro jednosměrný přenos 8 kontaktních stavů, 1 MM vlákno, box

Kód: CCM 1010 RX/SA | Na dotaz

Vysílač pro jednosměrný přenos 8 kontaktních stavů, 1 MM vlákno

Kód: CCM 1010 TX | Na dotaz

Vysílač pro jednosměrný přenos 8 kontaktních stavů, 1 MM vlákno, box

Kód: CCM 1010 TX/SA | Na dotaz

Průmyslový konvertor CNFE2MC2C/M od společnosti ComNet konvertuje metalické rozhraní 10/100BaseT (RJ-45) na optické rozhraní 100BaseX (SFP slot). Jednotka je dále vybavena možností připojení 2 kontaktů a je bez managementu,v provedení stand-alone. Lz ...

Kód: CNFE2MC2C/M | Sklademvýprodej

Obosměrný přenos kontaktního stavu, 1 vlákno MM, 1310/1550nm, A-strana, Mini

Kód: FDC10M1A | Obvykle do 7 dnů

Obosměrný přenos kontaktního stavu, 1 vlákno MM, 1310/1550nm, B-strana, Mini

Kód: FDC10M1B | Obvykle do 7 dnů

Obosměrný přenos kontaktního stavu, 1 vlákno SM, 1310/1550nm, A-strana, Mini

Kód: FDC10S1A | Obvykle do 7 dnů

Obosměrný přenos kontaktního stavu, 1 vlákno SM, 1310/1550nm, B-strana, Mini

Kód: FDC10S1B | Obvykle do 7 dnů

Přenos pro 8 kontaktních stavů, 1 vlákno MM, 1310nm, přijímač, impulzní relé

Kód: FDC8RM1 | Obvykle do 7 dnů


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací