0 ks zboží za 0,- 

ComNet FDC10M1A: Optický konvertor pro kontakty

Bi-Directional Contact Closure Tcvr, 1 Fiber, A-Side, Multimode, 1310/1550nm, Mini

ComNet FDC10M1A: Optický konvertor pro kontakty
FDC10M1AKód:

ComNet

Výrobce:
''Záruka:
Obvykle do 7 dnůDostupnost:

Obosměrný přenos kontaktního stavu, 1 vlákno MM, 1310/1550nm, A-strana, Mini
Parametry
16 kmDosah optického vlákna
TX1310 nm / RX1550 nmVlnová délka
Multi-mode single fiber (WDM)Optické vlákno
STOptický konektor
-40°C až +75°CProvozní teploty
9V DCNapájení
Na zeď, Stand-aloneMontáž
1/1 I/OKontaktní stavy

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací