0 ks zboží za 0,- 

APAC LM38-C3S-TC-N-DD: SFP transceiver 1.25 Gb/s, Extended MM, 2km

SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-SX, Extended MM, 1310 nm, FP, 3.3 V, TX: -9 ~ -1 dBm, RX: -20 dBm, TTL, (2 km), with Digital Diagnostic

APAC LM38-C3S-TC-N-DD: SFP transceiver 1.25 Gb/s,  Extended MM, 2km
Náš tip
LM38-C3S-TC-N-DDKód:

APAC

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Obvykle 2-3 týdnyDostupnost:

SFP transceiver s digitální diagnostikou, GE, Extended MM 1310nm, 1km pro 50/125um, 2km pro 62,5um

Gigabit Ethernet SFP transceiver pro přenos po 2 multimodových vláknech, s prodlouženým dosahem 1km pro 50/125um MM vlákno a 2km pro 62,5um MM vlákno. Jedná se o speciální typ SFP pro tzv. Extended MM. Využívá laser s vysílačem na vlnové délce 1310nm. V SFP je aplikovaná technologie Mode Conditioning. Konektory LC Duplex. SFP transciever podporuje tzv. digitální diagnostiku (možnost vyčítat optické TX a RX úrovně, teplotu transceiveru, vstupní napětí a proud).
Parametry
1310 nmVlnová délka
1 GbpsRychlost
Multi-mode dual fiberOptické vlákno
LCOptický konektor
2 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
SFPFormát
AnoDigitální diagnostika DMI
1Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací