0 ks zboží za 0,- 

ComNet FVT812M1: Optický konvertor pro video a data

8 Channel Digital Video Transmitter + 2 Channels Duplex (RS232/422/485-2W & 4W) + 1 Channel Duplex Contact Closure, 1 Fiber, Multimode, 1310nm

ComNet FVT812M1: Optický konvertor pro video a data
FVT812M1Kód:

ComNet

Výrobce:
''Záruka:
Obvykle do 3 dnůDostupnost:

8-kanálovýl Digital Video vysílač + 2x Duplex RS232/422/485 + 1 xl Duplex kontakt, 1 vlákno, Multimode, 1310nm
Parametry
Multi-mode simplex (WDM)Optické vlákno
STOptický konektor
Do šasi, Stand-aloneMontáž
8Video kanály
2Sériové linky
1/1 I/OKontaktní stavy
0Ethernet linky

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. et Bc. Ivo Šťastný
Mobil:  +420 736 625 807
Telefon:  +420 548 210 406 kl. 207
Funkce:  Product manager
Informace o produktu
Ing. Martin Doušek
Mobil:  +420 736 625 760
Telefon:  +420 548 210 406 kl 260



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací