0 ks zboží za 0,- 

ComNet FVT11MAC: Optický konvertor pro video

Mini Video Transmitter, 1 Fiber, Multimode, 850nm, 24VAC Isolated Input

ComNet FVT11MAC: Optický konvertor pro video
FVT11MACKód:

ComNet

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
Obvykle do 5 dnůDostupnost:

Mini video vysílač, 1 vlákno, MM, 850nm, 24VAC
Parametry
2.5 kmDosah optického vlákna
Multi-mode single fiber (WDM)Optické vlákno
STOptický konektor
-40°C až +75°CProvozní teploty
24V ACNapájení
Stand-aloneMontáž
1Video kanály

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Rosochatecký Jiří
Mobil:  +420 736 627 027



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací