0 ks zboží za 0,- 

ComNet FVR22: Optický konvertor pro video

Dual Video Receiver - Automatic Gain Control, 2 Fibers, Multimode, 850nm

ComNet FVR22: Optický konvertor pro video
FVR22Kód:

ComNet

Výrobce:
''Záruka:
Obvykle do 3 dnůDostupnost:

Dvojitý video přijímač - automatická regulace zisku (AGC), 2 vlákna, MM, 850nm
Parametry
Multi-mode duplexOptické vlákno
STOptický konektor
Do šasi, Stand-aloneMontáž
2Video kanály

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. et Bc. Ivo Šťastný
Mobil:  +420 736 625 807
Telefon:  +420 548 210 406 kl. 207
Funkce:  Product manager
Informace o produktu
Ing. Martin Doušek
Mobil:  +420 736 625 760
Telefon:  +420 548 210 406 kl 260



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací