0 ks zboží za 0,- 

ComNet FVT10D1EM: Optický konvertor pro video a data

Digital Video Transmitter / Data Transceiver (RS232/422/485-2W & 4W/UTC) + 10/100Mb Ethernet Transceiver, 1 Fiber, Multimode, 10 Bit, 1310/1550nm*

ComNet FVT10D1EM: Optický konvertor pro video a data
FVT10D1EMKód:

ComNet

Výrobce:
''Záruka:
Obvykle do 3 dnůDostupnost:

Video vysílač + 1x duplex RS232/422/485 + 10/100Mb Ethernet , 1 vlákno Multimode, 1310/1550nm
Parametry
Multi-mode simplex (WDM)Optické vlákno
STOptický konektor
Do šasi, Stand-aloneMontáž
1Video kanály
1Sériové linky
1x Fast EthernetEthernet linky

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. et Bc. Ivo Šťastný
Mobil:  +420 736 625 807
Telefon:  +420 548 210 406 kl. 207
Funkce:  Product manager
Informace o produktu
Ing. Martin Doušek
Mobil:  +420 736 625 760
Telefon:  +420 548 210 406 kl 260



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací