0 ks zboží za 0,- 

ComNet FVR10D1EM: Optický konvertor pro video a data

Digital Video Receiver / Data Transceiver (RS232/422/485-2W & 4W/UTC) + 10/100Mb Ethernet Transceiver, 1 Fiber, Multimode, 10 Bit, 1310/1550nm*

ComNet FVR10D1EM: Optický konvertor pro video a data
FVR10D1EMKód:

ComNet

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
Obvykle do 7 dnůDostupnost:

Video přijímač + 1x duplex RS232/422/485 + 10/100Mb Ethernet , 1 vlákno Multimode, 1310/1550nm
Parametry
3 kmDosah optického vlákna
Multi-mode single fiber (WDM)Optické vlákno
STOptický konektor
-40°C až +75°CProvozní teploty
9V DCNapájení
Do šasi, Stand-aloneMontáž
1Video kanály
1Sériové linky
1x Fast EthernetEthernet linky

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací