0 ks zboží za 0,- 

N-net NT-S1100-20-TX1310nm: Fast Ethernet media konvertor 10/100M RJ45 na FE SM WDM 20km externí zdroj

Media converter, 10/100M, Single mode, Single fiber, 20km, SC connector, Tx:1310nm, Rx: 1550nm, with external power supply

N-net NT-S1100-20-TX1310nm: Fast Ethernet media konvertor 10/100M RJ45 na FE SM WDM 20km externí zdroj
NT-S1100-20-TX1310nmKód:

N-net

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
SklademDostupnost:

Fast Ethernet media konvertor 10/100M RJ45 na 100Base-BX SM WDM 20km, jednovláknový, SC konektor, Tx: 1550nm/ Rx: 1310nm, externí zdroj

Fast Ethernet media konvertor firmy N-net konvertuje metalické rozhraní 10/100BaseT (RJ-45) na optické rozhraní 100Base-FX (SM, konektor SC)  s jedním vláknem (tzv. Single Fiber) a aplikovanou technologií WDM, která používá různé vlnové délky (1310nm a 1550nm) pro každý směr přenosu. Media konvertory N-net jsou v provedení samostatných jednotek s externím napájecím adaptérem. Volitelně může uživatel tento konvertor osadit do 14-slotového chassis NT-R14-2-A se dvěma redundantními zdroji 230V AC. Media konvertory N-net bez managementu.

Parametry
20 kmDosah optického vlákna
TX1550 nm / RX1310 nmVlnová délka
100 Mb/sRychlost
Single-mode simplex (WDM)Optické vlákno
SCOptický konektor
-10°C až +55°CProvozní teploty
5V DCNapájení
Bez PoEPoE/port
Do šasi, Stand-aloneMontáž
1-vlákno (WDM, BiDi)Typ přenosu

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací