0 ks zboží za 0,- 

ComNet FVT2001M1: Optický konvertor pro video

2 Channel Digital Video Transmitter, 1 Fiber, Multimode, 10 Bit, 1310nm, High Quality

ComNet FVT2001M1: Optický konvertor pro video
FVT2001M1Kód:

ComNet

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
Obvykle do 5 dnůDostupnost:

2-kanálový digitální video vysílač, 1 vlákno, MM, 10 Bit, 1310nm, High Quality
Parametry
3 kmDosah optického vlákna
Multi-mode dual fiberOptické vlákno
STOptický konektor
-40°C až +75°CProvozní teploty
9V DCNapájení
Do šasi, Na DIN lištu, Na zeďMontáž
2Video kanály

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Rosochatecký Jiří
Mobil:  +420 736 627 027



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací