0 ks zboží za 0,- 

ComNet FVR81M1: Optický konvertor pro video

8 Channel Digital Video Receiver, 1 Fiber, Multimode, 1310nm

ComNet FVR81M1: Optický konvertor pro video
FVR81M1Kód:

ComNet

Výrobce:
''Záruka:
Obvykle do 3 dnůDostupnost:

8-kanálový digitální video přijímač, 1 vlákno, MM, 1310nm
Parametry
Multi-modeOptické vlákno
STOptický konektor
Do šasi, Stand-aloneMontáž
8Video kanály
0Sériové linky
0Ethernet linky

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Rosochatecký Jiří
Mobil:  +420 736 627 027



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací