0 ks zboží za 0,- 

ComNet CNFE2003S2: Průmyslový Fast Ethernet 2 port media konvertor 2x10/100M RJ45 na SM SC

2 Channel Media Converter, 2 Ports 10/100Tx RJ45, 1 Port 100Fx, Singlemode, 2 Fibers, SC Connector, 1 Fault Relay Output, DC Only

ComNet CNFE2003S2: Průmyslový Fast Ethernet 2 port media konvertor 2x10/100M RJ45 na SM SC
CNFE2003S2Kód:

ComNet

Výrobce:
60Záruka:
Obvykle do 7 dnůDostupnost:

Průmyslový konvertor ComNet CNFE2003S2 dokáže konvertovat 2x metalické rozhraní 10/100BaseT (RJ-45) na optické rozhraní 100BaseFx Singlemode.Optické rozhraní je 2 vláknové s SC konektorem. Jednotka je bez managementu a je v provedení stand-alone nebo ji lze umístit do 14-slotového šasi C1. Svorkovnice umožňuje napájení z DC zdroje 8-15 V DC. Součástí dodávky je externí napájecí zdroj 9V DC. Jednotka svou HW koncepcí je přizpůsobena pro použití v průmyslových a klimaticky náročných podmínkách. Provozní teplota tohoto modelu je -40°C ~ 75°C.
Parametry
20 kmDosah optického vlákna
1310 nmVlnová délka
100 Mbps, 10 MbpsRychlost
Single-mode dual fiberOptické vlákno
SCOptický konektor
-40°C až +75°CProvozní teploty
9V DCNapájení
Bez PoEPoE/port
Na DIN lištu, Na zeď, Stand-alone, Do šasiMontáž

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací