0 ks zboží za 0,- 

ComNet CNFE1005POEMHO/M: Průmyslový Fast Ethernet PoE++ mini media konvertor 10/100M RJ45 na MM ST

Media Converter 10/100Mbps, PoE++ (60W IEEE 802.3at), Multimode, 2 Fibers, ST Connectors, Mini, 48VDC PSU Included*

ComNet CNFE1005POEMHO/M: Průmyslový Fast Ethernet PoE++ mini media konvertor 10/100M RJ45 na MM ST
CNFE1005POEMHO/MKód:

ComNet

Výrobce:
60Záruka:
Obvykle do 7 dnůDostupnost:

Průmyslový PoE+ konvertor CNFE1005POEMHO/M od společnosti ComNet převádí datový tok z metalického rozhraní 10/100BaseT (RJ-45) na optické rozhraní 100FX - 2 vlákna kabelu Multimode s konektorem ST. Jednotka podporuje PoE dle standardů (802.3af PoE i 802.3at PoE+) pro až 60W a je vyráběna v provedení stand-alone nebo je lze umístit do 14-slotového šasi C1. Svorkovnice umožňuje napájení z DC zdroje 8-24 V DC. Součástí dodávky je externí napájecí zdroj 9V DC. Jednotky svou HW koncepcí jsou přizpůsobeny pro použití v průmyslových a klimaticky náročných podmínkách. Provozní teplota modelu je -40°C ~ 75°C.
Parametry
3 kmDosah optického vlákna
1310 nmVlnová délka
100 Mbps, 10 MbpsRychlost
Multi-mode dual fiberOptické vlákno
STOptický konektor
-40°C až +75°CProvozní teploty
48V DCNapájení
PoE++ (60W)PoE/port
Stand-aloneMontáž
2 vláknaTyp přenosu

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager
Informace o produktu
Bc. Sobek Břetislav
Mobil:  +420 736 625 811
Funkce:  Product manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací