0 ks zboží za 0,- 

ComNet CNFE1004S1A: Průmyslový WDM Fast Ethernet media konvertor 10/100M RJ45 na SM SC

Media Converter, 100Mbps, Singlemode, 1 Fiber, A Side, SC Connector, DC Only

ComNet CNFE1004S1A: Průmyslový WDM Fast Ethernet media konvertor 10/100M RJ45 na SM SC
CNFE1004S1AKód:

ComNet

Výrobce:
60Záruka:
Obvykle do 3 dnůDostupnost:

Průmyslový konvertor CNFE1002S1A od společnosti ComNet převádí datový tok z metalického rozhraní 10/100BaseT (RJ-45) na optické rozhraní 100FX - Singlemode SC konektor - WDM. Jednotka je vyráběna v provedení stand-alone nebo je lze umístit do 14-slotového šasi C1. Svorkovnice umožňuje napájení DC zdroje 8-24 V DC. Součástí dodávky je externí napájecí zdroj 9V DC. Jednotky svou HW koncepcí jsou přizpůsobeny pro použití v průmyslových a klimaticky náročných podmínkách. Provozní teplota modelu je -40°C ~ 75°C. Rozměry (D x Š x V): 15.5 × 13.5 × 2.8 cm. V nabídce je také verze mini disponující malými rozměry (D x Š x V): 8.4 × 6.4 × 2.8 mm.
Parametry
20 kmDosah optického vlákna
TX1310 nm / RX1550 nmVlnová délka
100 Mb/sRychlost
Single-mode simplex (WDM)Optické vlákno
SCOptický konektor
-40°C až +75°CProvozní teploty
24V DCNapájení
Bez PoEPoE/port
Do šasi, Stand-aloneMontáž
1-vlákno (WDM, BiDi)Typ přenosu

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. et Bc. Ivo Šťastný
Mobil:  +420 736 625 807
Telefon:  +420 548 210 406 kl. 207
Funkce:  Product manager
Informace o produktu
Ing. Martin Doušek
Mobil:  +420 736 625 760
Telefon:  +420 548 210 406 kl 260



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací