0 ks zboží za 0,- 

ComNet CNFE1002MAC1B-M: Průmyslový WDM Fast Ethernet mini media konvertor 10/100M RJ45 na MM ST

Media Converter, 100Mbps, Multimode, 1 Fiber, B Side, ST Connector, Mini, AC/DC Power

ComNet CNFE1002MAC1B-M: Průmyslový WDM Fast Ethernet mini media konvertor 10/100M RJ45 na MM ST
CNFE1002MAC1B-MKód:

ComNet

Výrobce:
60Záruka:
Obvykle do 7 dnůDostupnost:

Průmyslový konvertor CNFE1002MAC1B-M od společnosti ComNet převádí datový tok z metalického rozhraní 10/100BaseT (RJ-45) na optické rozhraní 100FX - Multimode ST konektor - WDM (jde o protistranu k modelu CNFE1002MAC1A-M). Jednotka je vyráběna v provedení stand-alone nebo je lze umístit do 14-slotového šasi C1. Svorkovnice umožňuje napájení z DC zdroje 8-24 V DC. Součástí dodávky je externí napájecí zdroj 9V DC. Jednotky svou HW koncepcí jsou přizpůsobeny pro použití v průmyslových a klimaticky náročných podmínkách. Provozní teplota modelu je -40°C ~ 75°C. Zařízení je v provedení MINI a disponuje extrémně malými rozměry (D x Š x V): 8.4 × 6.4 × 2.8 mm.
Parametry
3 kmDosah optického vlákna
TX1550 nm / RX1310 nmVlnová délka
10 Mbps, 100 MbpsRychlost
Multi-mode single fiber (WDM)Optické vlákno
STOptický konektor
-40°C až +75°CProvozní teploty
9V DC, 24V ACNapájení
Bez PoEPoE/port
Do šasi, Stand-aloneMontáž

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Rosochatecký Jiří
Mobil:  +420 736 627 027



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací