0 ks zboží za 0,- 

XEN-10G-LR:

Xenpak optics, 10GE, LR, 1310nm, SC-Dual connector

 XEN-10G-LR:
XEN-10G-LRKód:
12 měsícůZáruka:
VyprodánoDostupnost:

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu


Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena :
Centrální GPON OLT jednotka max. 8 GPON portů, 4x GPON porty plus 2x slot pro rozširující karty, napájení 2x 230V AC
Vaše cena :
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena :
Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní...
Vaše cena :
Gateway L3 (CPE, HAG), Multi-WAN (ADSL2+ Annex B a Gigagbit Eth.), 4x 10/100M RJ45 LAN, 1x FXS VoIP RJ11, WiFi 802.11b/g/n 2x2 MIMO 300Mbps

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací