0 ks zboží za 0,- 
Průmyslové L2 switche s managementem

Průmyslové L2 switche s managementem

Průmyslové L2 switche s managementem pracují na druhé, tj. linkové (spojové) vrstvě modelu ISO/OSI. Přepínání provádí na základě MAC adres. Svým provedením a provozními teplotami jsou přizpůsobené pro náročné průmyslové aplikace a Industrial Ethernet.

Filtry
Zobrazit

Řadit

Položek  

Průmyslový switch CNFE5SMSPOE firmy ComNet (USA) je osazen 5x 10/100TX (RJ-45) metalickými porty. Jednotka je bez managementu, bez nutnosti nastavení a je v provedení stand-alone. Lze ji instalovat na zeď, na DIN lištu pomocí adaptéru DINBKT1 nebo ji ...

Kód: CNFE5SMSPOE | Obvykle do 7 dnůnáš tip

Průmyslový switch CNGE2+2SMSPOEHO společnosti ComNet je osazen 2x 10/100/1000BaseT/TX (RJ-45) a 2x 1000Base-X SFP sloty.Metalické porty jsou vybaveny podporou PoE++ dle 802.3af (60W). Jednotka je v provedení stand-alone. Lze ji instalovat na zeď, na ...

Kód: CNGE2+2SMSPOEHO | Sklademnovinka

CNGE11FX3TX8MS je zodolněný management switch americké firmy ComNet vhodný pro průmyslové aplikace, automatizaci nebo kamerové systémy, kde je vyžadovaný rozšířený rozsah provozních teplot od -40°C do +75°C. Switch je vybaven třemi 100/1000Base-F ...

Kód: CNGE11FX3TX8MSPOEHO | Obvykle do 7 dnůnovinka

CNGE11FX3TX8MS je zodolněný management switch americké firmy ComNet vhodný pro průmyslové aplikace, automatizaci nebo kamerové systémy, kde je vyžadovaný rozšířený rozsah provozních teplot od -40°C do +75°C. Switch je vybaven třemi 100/1000Base-FX ...

Kód: CNGE11FX3TX8MS | Sklademnovinka

CNGE11FX3TX8MSPOE je zodolněný management switch americké firmy ComNet vhodný pro průmyslové aplikace, automatizaci nebo kamerové systémy, kde je vyžadovaný rozšířený rozsah provozních teplot od -40°C do +75°C. Switch je vybaven třemi 100/1000Base ...

Kód: CNGE11FX3TX8MSPOE | Obvykle do 7 dnů

CNGE3FE8MS - zodolněný L2 switch americké firmy ComNet. Switch je vhodný pro průmyslové aplikace, automatizaci, kamerové systémy a jiné aplikace, kde je vyžadovaný rozší ...

Kód: CNGE3FE8MS | Obvykle do 7 dnů

CNGE3FE8MSPOE - zodolněný L2 switch americké firmy ComNet. Switch je vhodný pro průmyslové aplikace, automatizaci, kamerové systémy a jiné aplikace, kde je vyžadovaný rozš&iac ...

Kód: CNGE3FE8MSPOE | Obvykle do 7 dnů

CNGE3FE8MSPOEHO - zodolněný L2 switch americké firmy ComNet. Switch je vhodný pro průmyslové aplikace, automatizaci, kamerové systémy a jiné aplikace, kde je vyžadovaný rozš& ...

Kód: CNGE3FE8MSPOEHO | Obvykle do 7 dnů

Průmyslový switch CNFE4+1SMSM2 firmy ComNet (USA) je osazen 4x 10/100TX (RJ-45) metalickými porty a 1x optickým 100 BASE-FX portem s konektorem ST pro připojení Multimode vlákna. Switch je vybaven speciálním Self managementem, který je připraven pro ...

Kód: CNFE4+1SMSM2 | Obvykle do 7 dnů

Průmyslový switch CNFE4+1SMSM2POE firmy ComNet (USA) je osazen 4x 10/100TX (RJ-45) metalickými porty a 1x optickým 100 BASE-FX portem s konektorem ST pro připojení Multimode vlákna. Switch podporuje na metalických portech až 30W PoE+ dle 802.3af/at. ...

Kód: CNFE4+1SMSM2POE | Obvykle do 7 dnů


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací