0 ks zboží za 0,- 

Planet ISW-511T: L2 industriální switch bez managementu, 4*10/100TX + 1* 100Base-FX (SC, MM, 2 km), -40 - 75 C

L2 Industrial switch without management, 4*10/100TX + 1* 100Base-FX (SC, MM, 2 km), -40 - 75 C

Planet ISW-511T: L2 industriální switch bez managementu, 4*10/100TX + 1* 100Base-FX (SC, MM, 2 km), -40 - 75 C
Novinka
Planet ISW-511T: L2 industriální switch bez managementu, 4*10/100TX + 1* 100Base-FX (SC, MM, 2 km), -40 - 75 C
Planet ISW-511T: L2 industriální switch bez managementu, 4*10/100TX + 1* 100Base-FX (SC, MM, 2 km), -40 - 75 C
ISW-511TKód:

Planet

Výrobce:
60 měsícůZáruka:

3-4 týdny

Dostupnost:

 

PLANET ISW-511T

 

5portový 100Mbitový průmyslový switch/konvertor. 4x 10/100Base-TX, 1x 100Base-FX, SC konektory, multimode 1300nm, dosah 2km. ESD ochrana portů, krytí IP30, hliníková skříň, rozšířená pracovní teplota -40-75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Možnost redundantního napájení DC 12-48V / AC 24V, maximální spotřeba 13,7W.
 

Přepínače řady ISW pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek - IP30.
Snadná instalace na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď, stejně tak jsou přepínače vhodné pro instalaci do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot.

 

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Fyzické vlastnosti:

Porty: 4 x RJ-45 10/100BASE-TX, 1x 100Base-FX (SC)
Paměť: 2k MAC adres, buffer 1Mb
Propustnost: sběrnice 1 Gbps, provozně 0,74 Mpps (64B)
Provedení: DIN lišta, na zeď
Napájení: redundantní 24V AC, 12-48V DC, připojení možné ze dvou různých zdrojů (nejsou součástí balení), celkový příkon do 13,7W
Ochrana: ESD do 6kV, ochrana proti přepólování, připojení napájení na svorkovnici, umístění na spodním panelu (nepřekáží při montáži na zeď)
Provozní teplota: -40°C - 75°C, vlhkost do 95%
Rozměry: 135 x 97 x 32 mm
Hmotnost: 436 g

Průmyslové vlastnosti:
zařízení je odolné proti pádu (IEC-60068-2-32) z výšky 75 cm na všechny dopadové části
zařízení je odolné proti vibracím (IEC-60068-2-6)
zařízení je odolné proti přetížení krátkodobému zrychlení 50g, dlouhodobému 4g, (IEC-60068-2-27)
elektrická bezpečnost dle CE EN-60950

EMC Elektronická kompatibilita (EMI):
ČSN EN 55032:2015+AC 2016 - Elektromagnetická kompatibilita multimediálních zařízení

EMC požadavky na odolnost (EMS) :
ČSN EN 55024 A1:2015 - Zařízení informační techniky
ČSN EN 55035:2017 - Elektromagnetická kompatibilita multimediálních zařízení
ČSN EN 61000-4-2:2008 - Elektrostatický výboj ESD
ČSN EN 61000-4-3 A2:2010 - Vyzařované vysokofrekvenční elektromagnetické pole
ČSN EN 61000-4-4:2012 - Rychlé elektrické přechodné jevy/skupiny impulzů EFT
ČSN EN 61000-4-5:2014 - Rázový impuls a přepětí
ČSN EN 61000-4-6:2013 - Odolnost proti rušením šířeným vedením, indukovaným vysokofrekvenčními poli
ČSN EN 61000-4-8:2009 - Magnetické pole síťového kmitočtu
ČSN EN 61000-4-11:2004 - Krátkodobé poklesy napětí, krátká přerušení a pomalé změny napětí

 

Parametry
SCOptický konektor
2 kmVzdálenost / dosah
-40°C až +75°CProvozní teploty
24V AC, 12-48V DCNapájení
Na DIN lištu, Na zeďMontáž
100 Mbps metalika, 10 Mbps metalika, 100 Mbps optikaHlavní porty (rychlost)
5 - 9Počet portů (celkem)

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací