0 ks zboží za 0,- 

Microsens MS650861M: Průmyslový Gigabit Ethernet L2 switch, 7x 10/100M RJ45, 2x GE MM, 1x GE Combo RJ45/fixní optický MM port, provozní teploty -20°C až +60°C

Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T or 1000Base-SX (auto detect), 7x10/100Base-TX, 3x1000Base-SX, Redundancy Uplink Multimode 850nm, SC

Microsens MS650861M: Průmyslový Gigabit Ethernet L2 switch, 7x 10/100M RJ45, 2x GE MM, 1x GE Combo RJ45/fixní optický MM port, provozní teploty -20°C až +60°C
MS650861MKód:

Microsens

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Obvykle 1 - 4 týdnyDostupnost:

Parametry
Multi-mode duplexOptické vlákno
SCOptický konektor
-20°C až +65°CProvozní teploty
Plný managementManagement
24V DCNapájení
Na DIN lištu, Na zeďMontáž
1 Gbps optikaUplink porty (rychlost)
10 Mbps metalika, 10/100M RJ-45, 100 Mbps metalika, 1 Gbps metalikaHlavní porty (rychlost)
10 - 23Počet portů (celkem)

červeně jsou označeny povinné součásti produktu

Kód: MS700420 | Skladem

Kód: MS700421 | Skladem

Kód: MS700422 | Skladem

Kód: MS700430 | Obvykle 1 - 4 týdny



Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací