0 ks zboží za 0,- 

Microsens MS650852PM-48: Průmyslový Gigabit Ethernet L2 PoE switch, 7x 10/100M RJ45 s PoE, 1x 10/100/1000M RJ45, 2x GE SM 10km, provozní teploty -20°C až +60°C

Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T, 7x10/100Base-T, 2x1000Base-LX Redundancy Uplink Single Mode 1310nm 10km, SC, Power-over-Ethernet acc. IEEE802.3af, 48 VDC power input

Microsens MS650852PM-48: Průmyslový Gigabit Ethernet L2 PoE switch, 7x 10/100M RJ45 s PoE, 1x 10/100/1000M RJ45, 2x GE SM 10km, provozní teploty -20°C až +60°C
MS650852PM-48Kód:

Microsens

Výrobce:
''Záruka:
Obvykle 1 - 4 týdnyDostupnost:

Parametry
Single-mode duplexOptické vlákno
SCOptický konektor
-20°C až +65°CProvozní teploty
Plný managementManagement
48V DCNapájení
PoE (15,4W)PoE/port
Na DIN lištu, Na zeďMontáž
1 Gbps optikaUplink porty (rychlost)
10 Mbps metalika, 100 Mbps metalika, 1 Gbps metalikaHlavní porty (rychlost)
10 - 23Počet portů (celkem)

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací