0 ks zboží za 0,- 

Microsens MS650851M: Průmyslový Gigabit Ethernet L2 switch, 7x 10/100M RJ45, 1x 10/100/1000M RJ45, 2x GE MM, provozní teploty -20°C až +60°C

Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T, 7x10/100Base-TX, 2x1000Base-SX Redundancy Uplink Multimode 850nm, SC

Microsens MS650851M: Průmyslový Gigabit Ethernet L2 switch, 7x 10/100M RJ45, 1x 10/100/1000M RJ45, 2x GE MM, provozní teploty -20°C až +60°C
MS650851MKód:

Microsens

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Obvykle 1 - 4 týdnyDostupnost:

Vysoce kvalitní a robustní průmyslový Gigabit Ethernet přepínač je určen do oblasti průmyslové výroby a automatizace. Je osazen 7x 10/100Base-TX a 1x 10/100/1000Base-T metalickými porty a 2x 1000Base-SX optickými porty. Optické porty umožňují vytvářet redundantní kruhové zapojení s vysokou rychlostí rekonfigurace (méně než 20 ms) v případě poruchy zařízení nebo linky. Tuto rekonfiguraci zajišťuje patentovaný mechanismus vyvinutý firmou Microsens. Lze tak předejít zastavení strojů a přerušení výroby. Kvalita služeb (QoS) je zajištěna podporou prioritizace dat a VLAN dle standardů IEEE 802.Q/p. Přepínač může být konfigurován a monitorován pomocí SW aplikace MICROSENS Device Manager a volitelně pomocí SNMP.
Parametry
Multi-mode duplexOptické vlákno
SCOptický konektor
-20°C až +65°CProvozní teploty
Plný managementManagement
24V DCNapájení
Na DIN lištu, Na zeďMontáž
1 Gbps optikaUplink porty (rychlost)
1 Gbps metalika, 100 Mbps metalika, 10 Mbps metalikaHlavní porty (rychlost)
10 - 23Počet portů (celkem)

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací