0 ks zboží za 0,- 

LX431xCDR:

10Gb/s 40km CWDM SFP+ Optical Transceiver, 1470-1610nm

 LX431xCDR:
LX431xCDRKód:
36 měsícůZáruka:
VyprodánoDostupnost:

Parametry
10 GbpsRychlost
Single-mode dual fiberOptické vlákno
LCOptický konektor
40 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
SFP+Formát
AnoDigitální diagnostika DMI

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací