0 ks zboží za 0,- 

Linktel LX3002CDR: XFP transceiver, 10km, 10.3Gbps, SM, 1310nm, Duplex LC konektor

10Gb/s 10km XFP Optical Transceiver, SM, Dual LC, 1310nm, SDH STM-64 I-64.1 / 10GBASE-LR/LW

Linktel LX3002CDR: XFP transceiver, 10km, 10.3Gbps, SM, 1310nm, Duplex LC konektor
LX3002CDRKód:

Linktel

Výrobce:
36 měsícůZáruka:
Dostupnost 10 dníDostupnost:

Parametry
1310 nmVlnová délka
10 GbpsRychlost
Single-mode dual fiberOptické vlákno
LCOptický konektor
10 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
XFPFormát
AnoDigitální diagnostika DMI
10Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Ing. Roman Onderka
Mobil:  +420 776 176 462
Telefon:  +420 548 210 406 kl 262
Funkce:  product & sales manager
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací