0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GX-31192-LRC-S: Siemens kompatibilní XFP transceiver, 10G, SM 1310nm, 10km, LC konektory

Siemens compatible XFP transceiver, 10G, 1310nm, 10km, with DDM, Eth.

Gigalight GX-31192-LRC-S: Siemens kompatibilní XFP transceiver, 10G, SM 1310nm, 10km, LC konektory
GX-31192-LRC-SKód:

Gigalight

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Dostupnost 10 - 14 dníDostupnost:

Parametry
1310 nmVlnová délka
10 GbpsRychlost
Single-mode dual fiberOptické vlákno
LCOptický konektor
10 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
XFPFormát
SiemensKompatibilita
AnoDigitální diagnostika DMI
10Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací