ComNet CNGE24FX12TX12MS: Průmyslový switch 12 kombo portů Gigabit Ehternet L2+ switch s managementem
12TX, 12FX SFP 1X12VDCEU & UK LINE CORDS
Novinka
CNGE24FX12TX12MSKód:
ComNet
Výrobce:
LLWZáruka:
Dostupnost po přihlášeníDostupnost:
Průmyslový Gigabit Ethernet managed L2+ switch, 12 kombo portů, redudnantí zdroj
Switch CNGE24FX12TX12MS od výrobce Comnet je vybaven 12 gigabitovými kombo porty. Switch je vyroben v USA. Je vhodný do prostředí, ve kterých panují zhoršené provozní podmínky, jako vibrace, zvýšená teplota a další. Díky certifikacím je vhodný do energetiky, železniční a silniční dopravy. Switch se vyrábí v několika variantách. 12V DC, 48V DC, 230V AC a PoE verze.
Parametry
-40°C až +75°CProvozní teploty
CLI, RMON, SNMP, Telnet / SSH, Webové rozhraníManagement
230V ACNapájení
Do 19" rozvaděče, Stand-aloneMontáž