0 ks zboží za 0,- 

XEN-10G-SR:

Xenpak Optics, 10 GE, SR. 850nm, SC-Dual connector

 XEN-10G-SR:
XEN-10G-SRKód:
12 měsícůZáruka:
VyprodánoDostupnost:

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu


Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena :
Pětiportový switch bez managementu, který má 4 metalické porty 10/100Base-TX RJ-45 a jeden fixní...
Vaše cena :
Optický L3 switch, 20x FE/GE SFP, 4x GE Combo RJ45/SFP, 2x 16GbE pro HW stacking, volitelně modul s 2x 10GbE, volitelně Advanced licence (BGP, VRF, GRE), modulární napájení 230V AC

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací