0 ks zboží za 0,- 

X2 transceivery


Filtry
Formát
 
Zobrazit

Řadit

Položek  

Cisco kompatibilní X2 transceiver, alternativa za X2-10GB-LR. Transceiver je určený pro přenos datových toků o rychlosti 10Gb/s přes SM vlákna s maximálním dosahem 10km dle standardu 10GBase-LR. Vysílací laser pracuje na vlnové délce 1310nm. Konektor ...

Kód: GX2-31192-LRC | Dostupnost 10 dní

Cisco kompatibilní X2 transceiver, alternativa za X2-10GB-LRM. Transceiver je určený pro přenos datových toků o rychlosti 10Gb/s přes MM vlákna s maximálním dosahem 220m dle standardu 10GBase-LRM. Vysílací laser pracuje na vlnové délce 1310nm. Konekt ...

Kód: GX2-31192-LRMC | Dostupnost 10 dní

Cisco kompatibilní X2 transceiver, alternativa za X2-10GB-ER. Transceiver je určený pro přenos datových toků o rychlosti 10Gb/s přes SM vlákna s maximálním dosahem 40km dle standardu 10GBase-ER. Vysílací laser pracuje na vlnové délce 1550nm. Konektor ...

Kód: GX2-55192-ERC | Dostupnost 10 dní

Cisco kompatibilní X2 transceiver, alternativa za X2-10GB-ZR. Transceiver je určený pro přenos datových toků o rychlosti 10Gb/s přes SM vlákna s maximálním dosahem 80km dle standardu 10GBase-ZR. Vysílací laser pracuje na vlnové délce 1550nm. Konektor ...

Kód: GX2-55192-ZRC | Dostupnost 10 dní

Cisco kompatibilní X2 transceiver, alternativa za X2-10GB-SR. Transceiver je určený pro přenos datových toků o rychlosti 10Gb/s přes MM vlákna s maximálním dosahem 300m dle standardu 10GBase-SR. Vysílací laser pracuje na vlnové délce 850nm. Konektory ...

Kód: GX2-85192-SRC | Dostupnost 10 dní


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací