0 ks zboží za 0,- 

ubiQuoss C604G: GPON ONT 4x 10/100/1000M

GPON ONT, 4GE + 1 GPON Interface, bridge mode

ubiQuoss C604G: GPON ONT 4x 10/100/1000M
ubiQuoss C604G: GPON ONT 4x 10/100/1000M
ubiQuoss C604G: GPON ONT 4x 10/100/1000M
ubiQuoss C604G: GPON ONT 4x 10/100/1000M
C604GKód:

Ubiquoss

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Obvykle 3-4 týdnyDostupnost:

GPON ONT, 4x GE porty 10/100/1000 Base-T, 1x GPON port, bridge mode

C604G je GPON ONT jednotka určená pro domácnosti (SFU - Single Family Unit) a malé kanceláře. Jednotka poskytuje vysoký výkon, personalizované služby s mnoha funkcemi včetně přenosu videa (IPTV), hlasu a vysokorychlostního internetu. Jednotka má moderní lesklý vzhled a splňuje požadavky na energeticky úsporný provoz.

 

C604G podporuje 4 Gigabit Ethernet (UTP, RJ45) porty s optickým propojením na GPON OLT a RN (Remote Node) pro zajištění triple play služeb. C604G funguje standardně v bridge modu a zajišťuje funkce jako je Q-in-Q, VLAN translation, VLAN trunking, VLAN tagging/detagging, což poskytuje poskytovatelům služeb univerzální podmínky pro nastavaní sítě dle vlastních požadavků.

 


SYSTEM HW ARCHITECTURE

 

4 Port 10/100/1000 Base-T Ethernet data interfaces Ethernet port auto negotiation or manual con?guration MDI/MDIX automatic sensing AC Adapter input 100 ~ 240 volts , 50/60 Hz Power Input 12V, 1.5A (feed via external AC/DC adapter) 180mm(W) x 135mm(D) x 40mm(H) SFU-Type Dimension -10?~60? Operating Temperature Dying Gasp support

 


NETWORK FEATURES

 

Bridge Mode Support Up to 256 MAC address and 4 VLAN group VLAN stacking (Q-in-Q), VLAN translation, VLAN trunking VLAN tagging/detagging per Ethernet port IGMP v2/v3 snooping

 


PON FEATURES

 

ITU-T G.984 GPON compliant (984.1/.2/.3/.4) Compliant to FSAN G.984.2 specifications 1310nm Tx, 1490nm Rx 1244Mbps Tx / 2488Mbps Rx asymmetric data rate Burst mode upstream transmission 20km reach GR-468-CORE compliant SC/APC connector Multiple T-CONTs, Multiple Port-IDs NSR/SR DBA Upstream and Downstream FEC AES-128 decryption 512 Port-Ids 8 Transmission Container Maximum 2.488 Gbps Downlink/1.244 Gbps Uplink

 


QoS / Security FEATURES

 

IP ToS/DSCP to 802.1p mapping CoS based on VLAN-ID, 802.1p bit, ToS/DSCP Marking/remarking of 802.1p QoS Support with 4-traffic classed based on arrival port, IEEE802.1p, Ipv4 TOS Mac Address Limit for Mac Spoofing Attack Static Mac Address

 


OAM

 

Standards-compliant OMCI as defined in ITU-T G.984.4 and G.983.2 Management Information Base (MIB) manipulation over OMCI by Create, Delete, Set, Get and Get Next commands Provisioning for all services including Ethernet, IPTV, etc. Alarming and AVC report, performance monitoring Remote image download over OMCI, as well as activation and rebooting Holds two F/W banks for image integrity and rollback

 

Parametry
12V DC, 230V ACNapájení
GPONWAN / Uplink port
Bez WiFiWiFi
4x 10/100/1000M RJ-45LAN porty
Bez USBUSB
L2Funkce
Bez VoIPVoIP
Bez CATVCATV

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Ing. Ťupa Martin
Mobil:  +420 736 625 811
Funkce:  product & sales manager
Informace o produktu
Ing. et Ing. Dorociak Petr
Mobil:  +420 736 625 864
Telefon:  +420 548 210 406 kl 264
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací