0 ks zboží za 0,- 

Ruckus 100G-CFP-10x10-10KM-OM: Optický transceiver 100GbE CFP, 10x10, SM, 10km

100GBE CFP OPTIC (LC), 10X10, FOR DISTANCES UP TO 10 KM OVER SMF with Digital Optical Monitoring

Ruckus 100G-CFP-10x10-10KM-OM: Optický transceiver 100GbE CFP, 10x10, SM, 10km
100G-CFP-10x10-10KM-OMKód:

Ruckus

Výrobce:
12 měsícůZáruka:
Obvykle 2-3 týdnyDostupnost:

Parametry
1550 nmVlnová délka
100 GbpsRychlost
Single-mode dual fiberOptické vlákno
LCOptický konektor
10 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
CFPFormát
BrocadeKompatibilita
AnoDigitální diagnostika DMI
100Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager
Informace o produktu
Ing. et Ing. Dorociak Petr
Mobil:  +420 736 625 864
Telefon:  +420 548 210 406 kl 264
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací