0 ks zboží za 0,- 

Raisecom ISCOM HT803G-W-08: Koncová GPON ONT jednotka s VoIP a WiFi

Optical Network Terminal of GPON system, provides 1 GPON interface for uplink, 4*10/100/1000 AutoMDI/MDIX RJ45 ports, 1*USB2.0 Host port, 802.11 b/g/n wirelessLAN and 2*FXS ports, rev.T

Raisecom ISCOM HT803G-W-08: Koncová GPON ONT jednotka s VoIP a WiFi
ISCOM HT803G-W-08Kód:

Raisecom

Výrobce:
12 měsícůZáruka:
Obvykle 4-6 týdnůDostupnost:

Zákaznická GPON ONT jednotka, L3, 4x 10/100/1000 RJ45 LAN, 2x FXS VoIP, Wi-Fi b/g/n, 1x USB 2.0 host

Zákaznická GPON ONT jednotka, L3, 4x 10/100/1000 RJ45 LAN, 2x FXS VoIP, Wi-Fi b/g/n, 1x USB 2.0 host

Zákaznická GPON ONT jednotka HT803G-W je osazena jedním optickým GPON portem (SM, Single Fiber, TX 1310nm/ RX 1490nm) pro připojení do optické sítě a čtyřmi metalickými LAN porty 10/100/1000Base-TX (RJ-45) pro připojení koncových zařízení (např. PC, IP Set-top-box apod.) dvěma FXS VoIP porty (RJ-11) pro připojení analogových telefonů a WiFi přístupovým bodem 802.11b/g/n (2,4GHz). Pro připojení externího úložiště je k dispozici také 1x USB 2.0 Host port. Jednotka pracuje v módech router/NAT (L3), bridge (L2) nebo mixed (vybrané porty v L2, ostatní v L3). Jednotka HT803-W je určená především pro domácnosti a malé kanceláře (SOHO).

Specifikace:

  • 1x GPON port, ITU-T G.984/G.988
  • Max. split ratio: 1:128
  • 4x 10/100/1000M RJ-45 Ethernet ports
  • 2x RJ-11 VoIP FXS POTS ports
  • 1x USB 2.0 Host Port
  • 1x WiFi AP 802.11b/g
  • Management z OLT
  • Napájení: externí AC-DC adaptér
  • Spotřeba: <13.9W
  • Rozměry: 195 x 33 x 188 mm
  • Hmotnost: <1.5kg
  • Provozní podmínky: teplota 0°C ~ 40°C, rel. vlhkost 10~95% nekondenzující
  • Skladovací podmínky: teplota -40°C ~ 70°C, rel. vlhkost 5~95% nekondenzující
Parametry
12V DCNapájení
GPONWAN / Uplink port
b/g/nWiFi
4x 10/100/1000M RJ-45LAN porty
1x USB 2.0USB
L3Pracovní vrstva
2x FXSVoIP
Bez CATVCATV

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager
Informace o produktu
Ing. et Ing. Dorociak Petr
Mobil:  +420 736 625 864
Telefon:  +420 548 210 406 kl 264
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací