0 ks zboží za 0,- 

MODnet MOF-PC-OM3ST/LC-1D: Optický OM3 50/125um patchcord, duplex, konektory ST/LC, délka 1m

Optický OM3 50/125um patchcord, duplex, konektory ST/LC, délka 1m

MODnet MOF-PC-OM3ST/LC-1D: Optický OM3 50/125um patchcord, duplex, konektory ST/LC, délka 1m
MOF-PC-OM3ST/LC-1DKód:

MODnet

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Dostupnost po přihlášeníDostupnost:

Optické patchcordy, jsou kabelovým prvkem k propojení optických tras přes adaptér nejen v optických vanách, boxech a konektorovacích čelech, ale slouží i jako propojovací člen k aktivním prvkům. K dispozici jsou v provedení duplex (ZIP cord), kdy je možné všechny patchcordy rozdělit na dva simplexní. LC a SC konektory jsou spojeny a lze je bezproblémově rozebrat na dva simplexní. Patchchordy jsou vyráběny s 2mm ochranou. Broušení konektorů je UPC nebo APC. Singlemode patchcordy jsou vyráběny s vláknem G.652.D nebo G.657.A1.

Barevné rozdělení pláště je obvykle následující:
  • Singlemode - žlutá
  • Multimode OM1 - oranžová
  • Multimode OM2 - oranžová
  • Multimode OM3 - tyrkysová (aqua)
  • Multimode OM4 - fialová (violet)
Parametry
1 mDélka[m]
Multi-mode OM3 duplexOptické vlákno
ST/LCKonektory

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací