0 ks zboží za 0,- 

Linktel LX3422CDR: BIDI XFP transceiver, 40km, 10.3Gbps, SM, TX 1330nm / RX 1270nm, Simplex LC konektor

10Gb/s 40km BIDI (TX 1330nm, RX 1270nm) XFP Optical Transceiver10GBASE-BX, SM, Simplex LC

Linktel LX3422CDR: BIDI XFP transceiver, 40km, 10.3Gbps, SM, TX 1330nm / RX 1270nm, Simplex LC konektor
LX3422CDRKód:

Linktel

Výrobce:
36 měsícůZáruka:
Dostupnost 10 dníDostupnost:

Parametry
TX1330 nm / RX1270 nmVlnová délka
10 GbpsRychlost
Single-mode single fiber (WDM)Optické vlákno
LCOptický konektor
40 kmVzdálenost / dosah
-10°C až +70°CProvozní teploty
XFPFormát
AnoDigitální diagnostika DMI
10Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Ing. Roman Onderka
Mobil:  +420 776 176 462
Telefon:  +420 548 210 406 kl 262
Funkce:  product & sales manager
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací