0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GX-55192-ZRC: XFP transceiver, 10G, SM 1550nm, 80km, LC konektory

XFP transceiver, 10G, 1550nm, SM, 80km, Temp. 0~70°C

Gigalight GX-55192-ZRC: XFP transceiver, 10G, SM 1550nm, 80km, LC konektory
GX-55192-ZRCKód:

Gigalight

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Dostupnost 10 - 14 dníDostupnost:

XFP (eXtended small Form Pluggable) transceiver pro přenosy datových toků od 9.95 Gb/s do 11.3 Gb/s po Single-modovém vlákně (duplex) s dosahem až 80km, překlenutelný útlum je min. 23dB. Podporované protokoly jsou SDH STM-64 (bez/s FEC), 10GBase-ZR Ethernet (bez/s FEC) a 10G Fiber Channel. XFP disponuje konektory LC. Podporuje tzv. digitální diagnostiku, tj. umožňuje vyčítat úrovně přijímaného (TX) a vysílaného (RX) optického signálu, teplotu transceiveru a jeho vstupní napětí a proud.

Požadovanou kompatibilitu (např. s Cisco, Juniper, Brocade, HP apod.) prosím uveďte do poznámky Vaší objednávky.

Parametry
1550 nmVlnová délka
10 GbpsRychlost
Single-mode dual fiberOptické vlákno
LCOptický konektor
80 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
XFPFormát
AnoDigitální diagnostika DMI
10Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací