0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GPB-5324L-L2CD-B: Brocade kompatibilní BIDI SFP transceiver, 20km, 1,25Gbps, SM WDM TX 1550nm/RX 1310nm, Single LC konektor, digitální diagnostika

Brocade compatible BIDI SFP transceiver with DDMI, 1.25G, WDM TX 1550nm / RX 1310nm, SM Single Fiber, 0-20km, LC connector, Temp. 0~70°C, alternative to E1MG-BXD, please note original E1MG-BXU uses different wavelengths 1490/1310nm

Gigalight GPB-5324L-L2CD-B: Brocade  kompatibilní BIDI SFP transceiver, 20km, 1,25Gbps, SM WDM TX 1550nm/RX 1310nm, Single LC konektor, digitální diagnostika
GPB-5324L-L2CD-BKód:

Gigalight

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
SklademDostupnost:

SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu transportních protokolů, které je možné použít ve všech zařízeních podporujících standard rozhraní (SFF) Small Form Factor Pluggable. SFP transcievery podporují Multi-Source Agreeement (MSA) a SFF-8472.

* Dosah optického portu je orientační hodnota pro běžný útlum optické trasy.

Parametry
TX1550 nm / RX1310 nmVlnová délka
1 GbpsRychlost
Single-mode single fiber (WDM)Optické vlákno
LCOptický konektor
20 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
SFPFormát
BrocadeKompatibilita
AnoDigitální diagnostika DMI
1Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací