0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GPB-3524L-L4TD:

Industrial BIDI SFP transceiver with DDMI, 1.25G, WDM TX 1310nm / RX 1550nm, SM Single Fiber, 40km, LC connector, Temp. - 40 - + 85°C

Gigalight GPB-3524L-L4TD:
GPB-3524L-L4TDKód:

Gigalight

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Dostupnost 10 - 14 dníDostupnost:

Parametry
TX1310 nm / RX1550 nmVlnová délka
1 GbpsRychlost
Single-mode single fiber (WDM)Optické vlákno
LCOptický konektor
40 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
SFPFormát
AnoDigitální diagnostika DMI
1Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací