0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GPB-3524L-L2TD-B: Brocade kompatibilní BIDI SFP transceiver, 20km, 1,25Gbps, SM WDM TX 1310nm/RX 1550nm, Single LC konektor, teplotně odolný (- 40 - + 85°C), digitální diagnostika

Industrial Brocade Compatible BIDI SFP transceiver with DDMI, 1.25G, WDM TX 1310nm / RX 1550nm, SM Single Fiber, 20km, LC connector, Temp. - 40 - + 85°C

Gigalight GPB-3524L-L2TD-B: Brocade kompatibilní BIDI SFP transceiver, 20km, 1,25Gbps, SM WDM TX 1310nm/RX 1550nm, Single LC konektor, teplotně odolný (- 40 - + 85°C), digitální diagnostika
GPB-3524L-L2TD-BKód:

Gigalight

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
SklademDostupnost:

Parametry
TX1310 nm / RX1550 nmVlnová délka
1 GbpsRychlost
Single-mode single fiber (WDM)Optické vlákno
LCOptický konektor
20 kmVzdálenost / dosah
-40°C až +85°CProvozní teploty
SFPFormát
BrocadeKompatibilita
AnoDigitální diagnostika DMI
1Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací