0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GPB-3524L-L2CD-J: Juniper kompatibilní BIDI SFP transceiver, 20km, 1,25Gbps, SM WDM TX 1310nm/RX 1550nm, Single LC konektor, digitální diagnostika

Juniper compatible BIDI SFP transceiver with DDMI, 1.25G, WDM TX 1310nm / RX 1550nm, SM Single Fiber, 0-20km, LC connector, Temp. 0~70°C, alternative to EX-SFP-GE10KT13R15

Gigalight GPB-3524L-L2CD-J: Juniper kompatibilní BIDI SFP transceiver, 20km, 1,25Gbps, SM WDM TX 1310nm/RX 1550nm, Single LC konektor, digitální diagnostika
GPB-3524L-L2CD-JKód:

Gigalight

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
SklademDostupnost:

SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu transportních protokolů, které je možné použít ve všech zařízeních podporujících standard rozhraní (SFF) Small Form Factor Pluggable. SFP transcievery podporují Multi-Source Agreeement (MSA) a SFF-8472.

* Dosah optického portu je orientační hodnota pro běžný útlum optické trasy.

Parametry
TX1310 nm / RX1550 nmVlnová délka
1 GbpsRychlost
Single-mode single fiber (WDM)Optické vlákno
LCOptický konektor
20 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
SFPFormát
JuniperKompatibilita
AnoDigitální diagnostika DMI
1Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací